Šis 3.5 CVT AWD (262 hp) variklis buvo montuojamas L50 [Restyling] SUV kėbule, kuris Infiniti buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 5093mm |
| Plotis | 1960mm |
| Aukštis | 1742mm |
| Važiuoklės bazė | 2900mm |
| Priekinė ašis | 1670mm |
| Galinė ašis | 1670mm |
| Prošvaisa | 187mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2082kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2680kg |
| Maks. bagažinės talpa | 2166litre |
| Min. bagažinės talpa | 447litre |
| Tūris / talpa | 598kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3498cm3 |
| Variklio galia | 262bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 95.5mm |
| Stūmoklio eiga | 81.4mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 334Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 190km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.7litre |
| Degalų bako talpa | 73litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 860km |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Miestas | 17.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.