Šis 3.7 AT AWD (333 hp) variklis buvo montuojamas S51 SUV kėbule, kuris Infiniti buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4865mm |
| Plotis | 1925mm |
| Aukštis | 1650mm |
| Važiuoklės bazė | 2885mm |
| Priekinė ašis | 1635mm |
| Galinė ašis | 1640mm |
| Prošvaisa | 184mm |
| Maks. bagažinės talpa | 376litre |
| Min. bagažinės talpa | 376litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2010kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3696cm3 |
| Variklio galia | 333bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 363Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 233km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.2litre |
| Degalų bako talpa | 90litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 960km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Miestas | 20.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.