Šis 3.0 CRD AT (215 hp) variklis buvo montuojamas WK Crossover 5-doors kėbule, kuris Jeep buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 510Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2987cm3 |
| Variklio galia | 215bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4750mm |
| Plotis | 1870mm |
| Aukštis | 1740mm |
| Važiuoklės bazė | 2780mm |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Galinė ašis | 1575mm |
| Prošvaisa | 209mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1908litre |
| Min. bagažinės talpa | 978litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2310kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2750kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 196km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.1litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.2litre |
| Degalų bako talpa | 77litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 900km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 15.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.