Šis 4.0 AT (190 hp) variklis buvo montuojamas ZJ SUV kėbule, kuris Jeep buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 8 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 305Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3960cm3 |
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 750RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 98mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4548mm |
| Plotis | 1800mm |
| Aukštis | 1647mm |
| Važiuoklės bazė | 2690mm |
| Priekinė ašis | 1473mm |
| Galinė ašis | 1473mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1483litre |
| Min. bagažinės talpa | 732litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1602kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13litre |
| Degalų bako talpa | 87litre |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 15.6 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.