Šis 2.4 AT 4x4 (184 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Trailhawk crossover 5-doors kėbule, kuris Jeep buvo gaminamas nuo 2015m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Aukštis | 1697mm |
| Ilgis | 4236mm |
| Plotis | 1805mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Maks. bagažinės talpa | 1297litre |
| Prošvaisa | 210mm |
| Galinė ašis | 1541mm |
| Min. bagažinės talpa | 351litre |
| Priekinė ašis | 1541mm |
| Važiuoklės bazė | 2570mm |
| Cilindrų skaičius | 4 |
|---|---|
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 232Nm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Stūmoklio eiga | 97mm |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Variklio galia | 184bhp |
| Tūris / talpa | 2360cm3 |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Degalų bako talpa | 48litre |
|---|---|
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 450 to 630km |
| Kuras | Benzinas |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.8second |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 9 |
| Apsisukimo spindulys | 11.1m |
| Miestas | 12.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.