Šis 3.6 AT (284 hp) variklis buvo montuojamas JK [Restyling] Crossover 2-doors kėbule, kuris Jeep buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.6litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.3litre |
| Degalų bako talpa | 74litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 470 to 840km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 159km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.1second |
| Tūris / talpa | 3600cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 284bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 350RPM |
| Sukimo momentas | 347Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4300RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4223mm |
| Plotis | 1873mm |
| Aukštis | 1825mm |
| Važiuoklės bazė | 2424mm |
| Priekinė ašis | 1572mm |
| Galinė ašis | 1572mm |
| Prošvaisa | 223mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1828kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2268kg |
| Tūris / talpa | 440kg |
| Min. bagažinės talpa | 142litre |
| Maks. bagažinės talpa | 430litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1020/1248kg |
| Permitted road-train weight | 3268kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Drive axle, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 18.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.