Šis 2.8 CRD AT (200 hp) variklis buvo montuojamas JK Crossover 4-doors kėbule, kuris Jeep buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1877mm |
| Ilgis | 4751mm |
| Aukštis | 1825mm |
| Važiuoklės bazė | 2947mm |
| Priekinė ašis | 1572mm |
| Min. bagažinės talpa | 498litre |
| Maks. bagažinės talpa | 934litre |
| Galinė ašis | 1572mm |
| Prošvaisa | 266.7mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2173kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2585kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1245/1340kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2777cm3 |
| Variklio galia | 200bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 3 800 to 4 500RPM |
| Sukimo momentas | 460Nm |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1600RPM |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 100mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 169km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.8litre |
| Degalų bako talpa | 85litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 830 to 1 080km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Priekinė važiuoklė | Drive axle, Helical springs, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Drive axle, Trailing arms, Helical springs, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.25m |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Miestas | 11.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.