Šis 1.6 VGT AT (115 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Sedanas kėbule, kuris Kia buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 260Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1582cm3 |
| Variklio galia | 115bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4500mm |
| Plotis | 1735mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2610mm |
| Priekinė ašis | 1495mm |
| Galinė ašis | 1485mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 381litre |
| Min. bagažinės talpa | 381litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1280kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.3litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.1m |
| Vidurkis | 7.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.