Šis 1.6 VGT AT (128 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Kia buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 19 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.1litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 52litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 1582cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 128bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Sukimo momentas | 263Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 77.2mm |
| Stūmoklio eiga | 84.5mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.33m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4530mm |
| Plotis | 1775mm |
| Aukštis | 1460mm |
| Važiuoklės bazė | 2650mm |
| Priekinė ašis | 1557mm |
| Galinė ašis | 1564mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1265kg |
| Min. bagažinės talpa | 415litre |
| Maks. bagažinės talpa | 415litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent, Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.