Šis 3.8 AT (254 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SWB minivan 5-doors kėbule, kuris Kia buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Automatinė |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 11.64m |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1980kg |
|---|---|
| Pakrauto automobilio svoris | 2675kg |
| Maks. bagažinės talpa | 3435litre |
| Prošvaisa | 165mm |
| Min. bagažinės talpa | 365litre |
| Priekinė ašis | 1685mm |
| Važiuoklės bazė | 2890mm |
| Kėbulas | Minivenas |
| Aukštis | 1815mm |
| Ilgis | 4810mm |
| Plotis | 1985mm |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Galinė ašis | 1685mm |
| Tūris / talpa | 695kg |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 9.4litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.1litre |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.7second |
| Maksimalus greitis | 214km/h |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 850km |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
| Tūris / talpa | 3778cm3 |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 343Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Variklio galia | 254bhp |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 87mm |
| Miestas | 15.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 11.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 14.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.