Šis 6.5 AMT (740 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] S coupe kėbule, kuris Lamborghini buvo gaminamas nuo 2016m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4797mm |
| Plotis | 2030mm |
| Aukštis | 1136mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1720mm |
| Galinė ašis | 1680mm |
| Prošvaisa | 115mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1575kg |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 26.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 16.9litre |
| Degalų bako talpa | 85litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 320 to 730km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Maksimalus greitis | 350km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 2.9second |
| Tūris / talpa | 6498cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 740bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 400RPM |
| Sukimo momentas | 690Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 95mm |
| Stūmoklio eiga | 76.4mm |
| Pavarų dėžė | Elektroninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 7 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Disc ceramic |
| Galiniai stabdžiai | Disc ceramic |
| Miestas | 31.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 20.3 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.