Šis 2.2 TD MT (122 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] 90 crossover 3-doors kėbule, kuris Land Rover buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480 to 700km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Maksimalus greitis | 145km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.8second |
| Tūris / talpa | 2198cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 122bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 360Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 94.6mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.3m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 4040mm |
| Plotis | 1790mm |
| Aukštis | 2000mm |
| Važiuoklės bazė | 2360mm |
| Priekinė ašis | 1486mm |
| Galinė ašis | 1486mm |
| Prošvaisa | 250mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1875kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2505kg |
| Tūris / talpa | 630kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1250/1500kg |
| Permitted road-train weight | 6050kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1144mm |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Solid axle, Panhard pull, Dampers, Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle, A-shaped lever, Dampers, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.