Šis 2.5 TDi MT (113 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Crossover 3-doors kėbule, kuris Land Rover buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 265Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2496cm3 |
| Variklio galia | 113bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 90.5mm |
| Stūmoklio eiga | 97mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4520mm |
| Plotis | 1795mm |
| Aukštis | 1915mm |
| Važiuoklės bazė | 2540mm |
| Priekinė ašis | 1485mm |
| Galinė ašis | 1485mm |
| Prošvaisa | 230mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1970litre |
| Min. bagažinės talpa | 1290litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1925kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2720kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 145km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 17.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.3litre |
| Degalų bako talpa | 82litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 730 to 1 090km |
| Priekinė važiuoklė | Solid axle |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Solid axle |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Miestas | 13 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.