Šis 4.4 AT (295 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation SUV kėbule, kuris Land Rover buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15litre |
| Degalų bako talpa | 86litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 410 to 740km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 195km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.6second |
| Tūris / talpa | 4394cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 295bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 425Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 90.3mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.45m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4835mm |
| Plotis | 2190mm |
| Aukštis | 1837mm |
| Važiuoklės bazė | 2885mm |
| Priekinė ašis | 1605mm |
| Galinė ašis | 1612mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2536kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3230kg |
| Min. bagažinės talpa | 1108litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1831litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 25.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 18 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.