Šis 5.0 SC AT (510 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Land Rover buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 625Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 5000cm3 |
| Variklio galia | 510bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000 to 6 500RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500up to 5 500 RPM |
| Cilindro skersmuo | 92.5mm |
| Stūmoklio eiga | 93mm |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4783mm |
| Plotis | 2158mm |
| Aukštis | 1789mm |
| Važiuoklės bazė | 2745mm |
| Priekinė ašis | 1605mm |
| Galinė ašis | 1612mm |
| Prošvaisa | 172mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2013litre |
| Min. bagažinės talpa | 958litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2590kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3125kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1470/1710kg |
| Permitted road-train weight | 3500kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 991x1221x943mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 225km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 21.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.9litre |
| Degalų bako talpa | 86litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 390 to 800km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Terrain Response System |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Terrain Response System |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 11.9m |
| Miestas | 26.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.