Šis 2.7 TD AT (190 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Land Rover buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 440Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2720cm3 |
| Variklio galia | 190bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 000RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 81mm |
| Stūmoklio eiga | 88mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1900RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4788mm |
| Plotis | 2170mm |
| Aukštis | 1812mm |
| Važiuoklės bazė | 2745mm |
| Priekinė ašis | 1605mm |
| Galinė ašis | 1612mm |
| Prošvaisa | 227mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2015litre |
| Min. bagažinės talpa | 958litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2572kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3125kg |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 193km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.7second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.2litre |
| Degalų bako talpa | 88litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 690 to 1 050km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Terrain Response System |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Terrain Response System |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Miestas | 14.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.