Šis 4.4 SDV8 AT AWD (339 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation SUV kėbule, kuris Land Rover buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4850mm |
| Plotis | 2073mm |
| Aukštis | 1780mm |
| Važiuoklės bazė | 2923mm |
| Priekinė ašis | 1690mm |
| Galinė ašis | 1685mm |
| Prošvaisa | 213mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1761litre |
| Min. bagažinės talpa | 784litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2398kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3200kg |
| Tūris / talpa | 802kg |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 1550/1775kg |
| Permitted road-train weight | 6700kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4367cm3 |
| Variklio galia | 339bhp |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 98.5mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 700Nm |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1750up to 3 000 RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.9second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.7litre |
| Degalų bako talpa | 105litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 910 to 1 380km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.5m |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Miestas | 13.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.