Šis 3.5 MT (167 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Land Rover buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1994m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 279Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 3528cm3 |
| Variklio galia | 167bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 750RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3200RPM |
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4478mm |
| Plotis | 1819mm |
| Aukštis | 1788mm |
| Važiuoklės bazė | 2537mm |
| Priekinė ašis | 1488mm |
| Galinė ašis | 1488mm |
| Prošvaisa | 216mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1019litre |
| Min. bagažinės talpa | 1019litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1910kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2510kg |
| Kuras | Benzinas |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.2litre |
| Degalų bako talpa | 80litre |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Vidurkis | 17 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.