Šis 5.0 V8 Supercharged AT AWD (510 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [2-й Restyling] SUV kėbule, kuris Land Rover buvo gaminamas nuo 2009m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 2216mm |
| Ilgis | 4972mm |
| Aukštis | 1877mm |
| Važiuoklės bazė | 2880mm |
| Priekinė ašis | 1629mm |
| Min. bagažinės talpa | 994litre |
| Galinė ašis | 1625mm |
| Prošvaisa | 231mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2099litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2810kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3200kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1082x1124x1002mm |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4999cm3 |
| Variklio galia | 510bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 000 to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 625Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Compressor |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000up to 2 500 RPM |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92.5mm |
| Stūmoklio eiga | 93mm |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 225km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.2second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 22.6litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 14.9litre |
| Degalų bako talpa | 105litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 1 010km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 12.6m |
| Miestas | 27.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.5 litrai / 100km |
| Vidurkis | 17.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.