Šis 350 ECVT (296 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Lexus buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 6 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 820 to 1 040km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.9second |
| Tūris / talpa | 3456cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 296bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 368Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4826mm |
| Plotis | 1821mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1534mm |
| Galinė ašis | 1539mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1890kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2165kg |
| Min. bagažinės talpa | 360litre |
| Maks. bagažinės talpa | 360litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Helical springs |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.