Šis 450h CVT (292 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Sedanas (4 durų) kėbule, kuris Lexus buvo gaminamas nuo 2011m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 6.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.1litre |
| Degalų bako talpa | 66litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 990 to 1 200km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 5.9second |
| Tūris / talpa | 3456cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 292bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 352Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 83mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4850mm |
| Plotis | 1840mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1575mm |
| Galinė ašis | 1590mm |
| Prošvaisa | 141mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1900kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2325kg |
| Tūris / talpa | 425kg |
| Min. bagažinės talpa | 465litre |
| Maks. bagažinės talpa | 465litre |
| Permitted road-train weight | 3325kg |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 8.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.2 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.