Šis 500 AT (423 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation F-Sport sedan 4-doors kėbule, kuris Lexus buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 505Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 4969cm3 |
| Variklio galia | 423bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 600RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Cilindro skersmuo | 94mm |
| Stūmoklio eiga | 89mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5200RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4660mm |
| Plotis | 1815mm |
| Aukštis | 1415mm |
| Važiuoklės bazė | 2730mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Galinė ašis | 1545mm |
| Prošvaisa | 105mm |
| Maks. bagažinės talpa | 378litre |
| Min. bagažinės talpa | 378litre |
| Pakrauto automobilio svoris | 2120kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1700kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 270km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4.8second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.8litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 11.4litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 380 to 770km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.2m |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Miestas | 20.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10 litrai / 100km |
| Vidurkis | 13.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.