Šis 400 AT (264 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Lexus buvo gaminamas nuo 1994m. iki 2000m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.3litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 85litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.5second |
| Tūris / talpa | 3968cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 264bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 400RPM |
| Sukimo momentas | 365Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4600RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5005mm |
| Plotis | 1830mm |
| Aukštis | 1435mm |
| Važiuoklės bazė | 2850mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1680kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2185kg |
| Min. bagažinės talpa | 463litre |
| Maks. bagažinės talpa | 463litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Double wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Vidurkis | 12.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.