Šis 600h L CVT (394 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation [Restyling] 600h L sedan 4-doors kėbule, kuris Lexus buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.3litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.3litre |
| Degalų bako talpa | 84litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 740 to 1 050km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6second |
| Tūris / talpa | 4969cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 394bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 400 to 6 400RPM |
| Sukimo momentas | 520Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Hibridas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5150mm |
| Plotis | 1875mm |
| Aukštis | 1480mm |
| Važiuoklės bazė | 3090mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2320kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2730kg |
| Min. bagažinės talpa | 325litre |
| Maks. bagažinės talpa | 325litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 14.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 10.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.1 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.