Šis 2.3 T MT (260 hp) variklis buvo montuojamas BK [Restyling] MPS hatchback 5-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2006m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Plotis | 1765mm |
| Ilgis | 4435mm |
| Aukštis | 1465mm |
| Važiuoklės bazė | 2640mm |
| Priekinė ašis | 1535mm |
| Min. bagažinės talpa | 290litre |
| Maks. bagažinės talpa | 619litre |
| Galinė ašis | 1525mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1439kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1910kg |
| Tūris / talpa | 471kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2261cm3 |
| Variklio galia | 260bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 380Nm |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 250km/h |
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.7litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 410 to 730km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.1second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Miestas | 16.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.