Šis 1.6 T MT 4WD (150 hp) variklis buvo montuojamas BF GT hatchback 3-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1985m. iki 1989m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 195Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1597cm3 |
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Galios didinimas | Turbina |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 83.6mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3990mm |
| Plotis | 1645mm |
| Aukštis | 1390mm |
| Važiuoklės bazė | 2400mm |
| Priekinė ašis | 1390mm |
| Galinė ašis | 1415mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1140kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1680kg |
| Tūris / talpa | 540kg |
| Permitted road-train weight | 2880kg |
| Kuras | 98 RON |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.4litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.6litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.8litre |
| Degalų bako talpa | 53litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 460 to 700km |
| Maksimalus greitis | 205km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.3second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 9.8m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 13.7 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.