Šis 1.8 T MT 4WD (166 hp) variklis buvo montuojamas BG GT hatchback 3-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.4litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 55litre |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 210km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.8second |
| Tūris / talpa | 1840cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 166bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 219Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 85mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 9.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 3995mm |
| Plotis | 1675mm |
| Aukštis | 1380mm |
| Važiuoklės bazė | 2450mm |
| Priekinė ašis | 1430mm |
| Galinė ašis | 1435mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1175kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1640kg |
| Tūris / talpa | 465kg |
| Min. bagažinės talpa | 310litre |
| Maks. bagažinės talpa | 310litre |
| Permitted road-train weight | 2840kg |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Vidurkis | 11.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.