Šis 2.0 AT (153 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Universalas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2013m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4765mm |
| Plotis | 1795mm |
| Aukštis | 1450mm |
| Važiuoklės bazė | 2725mm |
| Priekinė ašis | 1570mm |
| Galinė ašis | 1570mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Min. bagažinės talpa | 519litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1450kg |
| Maks. bagažinės talpa | 1751litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
| Variklio galia | 153bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 83.1mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 189Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Degalų bako talpa | 64litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO V |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 5 |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.