Šis 2.2 SKYACTIV-D MT (175 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation Hečbekas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2016m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Hečbekas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4480mm |
| Plotis | 1795mm |
| Aukštis | 1470mm |
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Priekinė ašis | 1555mm |
| Galinė ašis | 1560mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1250litre |
| Min. bagažinės talpa | 350litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1430kg |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2188cm3 |
| Variklio galia | 175bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Biturbo |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 94.2mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 420Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 4.7litre |
| Degalų bako talpa | 51litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Vidurkis | 5.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.