Šis 0.7 MT (64 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] SUV kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1998m. iki 2004m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 3395mm |
| Plotis | 1475mm |
| Aukštis | 1715mm |
| Važiuoklės bazė | 2250mm |
| Priekinė ašis | 1265mm |
| Galinė ašis | 1275mm |
| Prošvaisa | 200mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 960kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 658cm3 |
| Variklio galia | 64bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Cilindro skersmuo | 68mm |
| Stūmoklio eiga | 60mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 105Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 125km/h |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 12litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 40litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 330 to 570km |
| Priekinė važiuoklė | Strut |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Miestas | 14.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.