Šis 1.8 MT H1 DRW (102 hp) variklis buvo montuojamas 4 generation Minibus kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1999m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.1litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 1798cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 102bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 300RPM |
| Sukimo momentas | 147Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 83.1mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 8.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4285mm |
| Plotis | 1630mm |
| Aukštis | 1860mm |
| Važiuoklės bazė | 2220mm |
| Priekinė ašis | 1415mm |
| Galinė ašis | 1290mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1350kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2375kg |
| Tūris / talpa | 750kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 1315x1480x1135mm |
| Loading height | 710mm |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Axle, Leaf spring semi-elliptic leaf |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 10.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.