Šis 1.8 MT (97 hp) variklis buvo montuojamas 5 generation Universalas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1988m. iki 1997m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 140Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1789cm3 |
| Variklio galia | 97bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 77mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 57 |
| Ilgis | 4590mm |
| Plotis | 1690mm |
| Aukštis | 1430mm |
| Važiuoklės bazė | 2575mm |
| Priekinė ašis | 1455mm |
| Galinė ašis | 1465mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1210kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.6litre |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Galinė važiuoklė | Independent, Helical springs |
| Vidurkis | 9.1 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.