Šis 1.8 MT (140 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1996m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4695mm |
| Plotis | 1770mm |
| Aukštis | 1400mm |
| Važiuoklės bazė | 2610mm |
| Priekinė ašis | 1500mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1170kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1845cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 7 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 75mm |
| Stūmoklio eiga | 69mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 157Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5500RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 195km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.6litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.