Šis 2.5 AT (160 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Crossover 5-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1996m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 5 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 66litre |
| Kuras | 92 RON |
| Tūris / talpa | 2493cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 160bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 184Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 84mm |
| Stūmoklio eiga | 90mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4090mm |
| Plotis | 1780mm |
| Aukštis | 1740mm |
| Važiuoklės bazė | 2480mm |
| Priekinė ašis | 1500mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 195mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1390kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 12 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.