Šis 2.5 TD MT (115 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1989m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 11 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 74litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 630 to 1 030km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Maksimalus greitis | 165km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.4second |
| Tūris / talpa | 2499cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 115bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 400RPM |
| Sukimo momentas | 277Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4465mm |
| Plotis | 1826mm |
| Aukštis | 1730mm |
| Važiuoklės bazė | 2804mm |
| Priekinė ašis | 1525mm |
| Galinė ašis | 1540mm |
| Prošvaisa | 170mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1675kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2370kg |
| Tūris / talpa | 695kg |
| Permitted road-train weight | 3970kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 13.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.3 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.