Šis 2.3 AT (163 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] JP-spec minivan 5-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Plotis | 1830mm |
| Ilgis | 4810mm |
| Aukštis | 1745mm |
| Važiuoklės bazė | 2840mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Min. bagažinės talpa | 487litre |
| Galinė ašis | 1545mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Maks. bagažinės talpa | 487litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1630kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2261cm3 |
| Variklio galia | 163bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Sukimo momentas | 208Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Cilindro skersmuo | 88mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.5litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 900km |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 11.2second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Miestas | 13.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.