Šis 2.0 MZR-CD MT (136 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation [Restyling] Minivan 5-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 2 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7.8litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 900 to 1 400km |
| Kuras | Dyzelinas |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 177km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.1second |
| Tūris / talpa | 1998cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 136bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 3 500RPM |
| Sukimo momentas | 310Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 86mm |
| Stūmoklio eiga | 86mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
|---|---|
| Ilgis | 4810mm |
| Plotis | 1830mm |
| Aukštis | 1745mm |
| Važiuoklės bazė | 2840mm |
| Priekinė ašis | 1540mm |
| Galinė ašis | 1545mm |
| Prošvaisa | 150mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1725kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2395kg |
| Tūris / talpa | 670kg |
| Min. bagažinės talpa | 487litre |
| Maks. bagažinės talpa | 487litre |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Dampers, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Torsion beam, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 9 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 5.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.