Šis 2.3 AT 4WD (245 hp) variklis buvo montuojamas 3 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 13.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.6litre |
| Degalų bako talpa | 76litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580 to 1 090km |
| Kuras | 98 RON |
| Maksimalus greitis | 218km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.4second |
| Tūris / talpa | 2261cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 245bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 350Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 87.5mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 11.4m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
|---|---|
| Ilgis | 4860mm |
| Plotis | 1850mm |
| Aukštis | 1685mm |
| Važiuoklės bazė | 2950mm |
| Priekinė ašis | 1610mm |
| Galinė ašis | 1605mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1930kg |
| Kėbulas | Minivenas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 15.8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.