Šis 1.8 6MT (146 hp) variklis buvo montuojamas NB [Restyling] Roadster kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Roadster |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Plotis | 1678mm |
| Ilgis | 3945mm |
| Aukštis | 1228mm |
| Važiuoklės bazė | 2265mm |
| Priekinė ašis | 1415mm |
| Min. bagažinės talpa | 144litre |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Prošvaisa | 140mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1075kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1255kg |
| Tūris / talpa | 180kg |
| Maks. bagažinės talpa | 144litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1840cm3 |
| Variklio galia | 146bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 7 000RPM |
| Sukimo momentas | 168Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 85mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 208km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.9litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.2litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 8.9litre |
| Degalų bako talpa | 48litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 400 to 670km |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.2m |
| Miestas | 14.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 8.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 10.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.