Šis 1.8 MZR MT (126 hp) variklis buvo montuojamas NC [Restyling] Coupe roadster 2-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7litre |
| Degalų bako talpa | 50litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 910km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 198km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 9.9second |
| Tūris / talpa | 1798cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 126bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 167Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 83.1mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
|---|---|
| Ilgis | 4020mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1255mm |
| Važiuoklės bazė | 2330mm |
| Priekinė ašis | 1490mm |
| Galinė ašis | 1495mm |
| Prošvaisa | 136mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1155kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1375kg |
| Tūris / talpa | 220kg |
| Min. bagažinės talpa | 150litre |
| Maks. bagažinės talpa | 150litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 680/705kg |
| Kėbulas | Roadster |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 11.4 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.