Šis 2.5 MT (167 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Kupė kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 4615mm |
| Plotis | 1750mm |
| Aukštis | 1310mm |
| Važiuoklės bazė | 2610mm |
| Priekinė ašis | 1500mm |
| Galinė ašis | 1500mm |
| Prošvaisa | 155mm |
| Min. bagažinės talpa | 404litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1195kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1595kg |
| Tūris / talpa | 400kg |
| Permitted road-train weight | 3095kg |
| Maks. bagažinės talpa | 404litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2496cm3 |
| Variklio galia | 167bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 84.5mm |
| Stūmoklio eiga | 74.2mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 221Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4800RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.5second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9.8litre |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Vidurkis | 11.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.