Šis 4.0 MT (162 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1991m. iki 1995m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4453mm |
| Plotis | 1783mm |
| Aukštis | 1730mm |
| Važiuoklės bazė | 2593mm |
| Priekinė ašis | 1481mm |
| Galinė ašis | 1481mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1273litre |
| Min. bagažinės talpa | 597litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1805kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 4016cm3 |
| Variklio galia | 162bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 4 500RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 100mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Sukimo momentas | 298Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Kuras | 80 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12litre |
| Degalų bako talpa | 73litre |
| Priekinė važiuoklė | Trailing arms |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Four wheel drive (4WD) |
| Vidurkis | 14.4 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.