Šis 1.8 AT 5seat (130 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Minivenas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2005m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 12 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 161Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1840cm3 |
| Variklio galia | 130bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 85mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4500RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 57 |
| Ilgis | 4315mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1580mm |
| Važiuoklės bazė | 2670mm |
| Priekinė ašis | 1465mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1848litre |
| Min. bagažinės talpa | 1848litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1310kg |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 58litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.7litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.8m |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Vidurkis | 9.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.