Šis 1.3 MT (240 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Coupe 4-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 10 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Važiuoklės bazė | 2700mm |
| Prošvaisa | 119mm |
| Galinė ašis | 1506mm |
| Min. bagažinės talpa | 215litre |
| Priekinė ašis | 1596mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 1825kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1350kg |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Plotis | 1770mm |
| Ilgis | 4427mm |
| Aukštis | 1340mm |
| Maks. bagažinės talpa | 215litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 8 200RPM |
| Variklio galia | 240bhp |
| Tūris / talpa | 1308cm3 |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Sukimo momentas | 211Nm |
| Cilindrų išdėstymas | Rotary-piston |
| Cilindrų skaičius | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5500RPM |
| Degalų bako talpa | 60litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.3litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 15.2litre |
| Maksimalus greitis | 254km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.5second |
| Kuras | 95 RON |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 330 to 570km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
|---|---|
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Miestas | 22 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 18.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.