Šis 3.0 TD AT L2 4WD DRW (150 hp) variklis buvo montuojamas 6 generation Wide chassis 2-doors kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 22 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Kuras | Dyzelinas |
| Tūris / talpa | 2999cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 150bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 2 800RPM |
| Sukimo momentas | 375Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1400up to 2 800 RPM |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Common Rail |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Apsisukimo spindulys | 12.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 6145mm |
| Plotis | 2170mm |
| Aukštis | 2305mm |
| Važiuoklės bazė | 3415mm |
| Priekinė ašis | 1675mm |
| Galinė ašis | 1525mm |
| Prošvaisa | 165mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2890kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 5055kg |
| Tūris / talpa | 2000kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 4360x2080x380mm |
| Kėbulas | Chassis |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring, Dampers |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 11.5 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.