Šis 2.0 AT (140 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Sedanas kėbule, kuris Mazda buvo gaminamas nuo 1992m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 7 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 172Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1995cm3 |
| Variklio galia | 140bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 78mm |
| Stūmoklio eiga | 69.6mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5000RPM |
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4560mm |
| Plotis | 1700mm |
| Aukštis | 1355mm |
| Važiuoklės bazė | 2610mm |
| Priekinė ašis | 1470mm |
| Galinė ašis | 1480mm |
| Prošvaisa | 135mm |
| Min. bagažinės talpa | 407litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1230kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1705kg |
| Tūris / talpa | 475kg |
| Maks. bagažinės talpa | 407litre |
| Priekinės/galinės ašies apkrova | 965/844kg |
| Permitted road-train weight | 2255kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.4litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 940km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Maksimalus greitis | 200km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 12.1second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 4 |
| Apsisukimo spindulys | 10.4m |
| Miestas | 14 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.