Šis 6.0 MT (394 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Kupė kėbule, kuris Mega buvo gaminamas nuo 1996m. iki 1999m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Kupė |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 4450mm |
| Plotis | 1990mm |
| Aukštis | 1190mm |
| Važiuoklės bazė | 2660mm |
| Priekinė ašis | 1670mm |
| Galinė ašis | 1640mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1500kg |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 5987cm3 |
| Variklio galia | 394bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 12 |
| Cilindro skersmuo | 89mm |
| Stūmoklio eiga | 80mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 570Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3800RPM |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 300km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 4second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 20litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 12litre |
| Degalų bako talpa | 110litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 550 to 920km |
| Priekinė važiuoklė | Double wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Miestas | 24 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.