Šis A160 MT (102 hp) variklis buvo montuojamas W168 Hečbekas kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 1997m. iki 2001m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 9 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.9litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 54litre |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO III |
| Maksimalus greitis | 182km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10.8second |
| Tūris / talpa | 1598cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 102bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 250RPM |
| Sukimo momentas | 150Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 80mm |
| Stūmoklio eiga | 79.5mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3575mm |
| Plotis | 1719mm |
| Aukštis | 1603mm |
| Važiuoklės bazė | 2423mm |
| Priekinė ašis | 1502mm |
| Galinė ašis | 1440mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1020kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1480kg |
| Tūris / talpa | 460kg |
| Min. bagažinės talpa | 390litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1740litre |
| Permitted road-train weight | 2480kg |
| Loading height | 628mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Wishbone, Spring |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Vidurkis | 8.3 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.