Šis A200 Turbo Autotronic (193 hp) variklis buvo montuojamas W169 [Restyling] Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2008m. iki 2012m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 23 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 10.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 7.9litre |
| Degalų bako talpa | 54litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 830km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 220km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.3second |
| Tūris / talpa | 2034cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 193bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 280Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 1800up to 4 850 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 94mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3883mm |
| Plotis | 1764mm |
| Aukštis | 1593mm |
| Važiuoklės bazė | 2568mm |
| Priekinė ašis | 1556mm |
| Galinė ašis | 1551mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1340kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1835kg |
| Tūris / talpa | 495kg |
| Min. bagažinės talpa | 435litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1370litre |
| Permitted road-train weight | 3335kg |
| Loading height | 611mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 12.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.8 litrai / 100km |
| Vidurkis | 9.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.