Šis A150 Autotronic (95 hp) variklis buvo montuojamas W169 Hečbekas (5 durų) kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2004m. iki 2008m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 13 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 8.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.6litre |
| Degalų bako talpa | 54litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 640 to 980km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 13.5second |
| Tūris / talpa | 1498cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 95bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 140Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 83mm |
| Stūmoklio eiga | 69.2mm |
| Pavarų dėžė | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3883mm |
| Plotis | 1764mm |
| Aukštis | 1593mm |
| Važiuoklės bazė | 2568mm |
| Priekinė ašis | 1556mm |
| Galinė ašis | 1551mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1275kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1690kg |
| Tūris / talpa | 415kg |
| Min. bagažinės talpa | 435litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1370litre |
| Permitted road-train weight | 2690kg |
| Loading height | 611mm |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 10.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.9 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.